spotkanie świąteczne

W grudniu 2011r. odbyło się przedświąteczne spotkanie uczniów należących do kół eTwinning oraz Comenius zorganizowane wraz z opiekunami kół: paniami Moniką Dudek oraz Moniką Górecką-Grzywacz. Naszymi specjalnymi, miłymi gośćmi byli: pani vicedyrektor Jolanta Basaj, pani pedagog Maria Grychtal oraz uczniowie, którzy opuścili już mury naszej szkoły, ale tak mile wspominają działalność w ramach realizacji projektów, że każdego roku są z nami :) Podczas organizacji i przebiegu spotkania wspierała nas pani Basia Kogut.

Były kolędy, wspomnienia, quizy i prezentacje. W sumie zebrało sie nas ponad 50 osób!

tydzień eTwinning w szkole

Tydzień eTwinning 2011 w naszej szkole uwieńczył Dzień w barwach eTwinningu. W tym dniu cała społeczność szkolna PSP 17 -uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji, proszeni byli o ubiór lub przebranie w kolorystyce niebiesko- żółtej. Ogłoszono także konkurs na najciekawszy eTwinningowy strój oraz rozdano nagrody najbardziej kreatywnym osobom. Wszyscy uczniowie otrzymali ulotki informacyjne oraz słodkie co nieco :)

TYDZIEŃ eTWINNING

W ramach Tygodni eTwinning 2011, w naszej szkole miały miejsce różnorodne przedsięwzięcia, mające na celu promocję programu. Tegoroczne obchody skierowane były głównie do uczniów i nauczycieli z innych radomskich szkół.

Odbyły się warsztaty dla nauczycieli -II moduł, będące kontynuacją szkolenia w Warszawie z dn.26.IX. b.r.

Kolejnym działaniem było spotkanie naszych uczniów i nauczycieli z młodzieżą z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Radomiu oraz spotkanie z dyrekcją i pedagogami z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 23 w Radomiu.

DZIEŃ ANIELSKI

15 grudnia 2010r. w naszej szkole odbył się Dzień Anielski zorganizowany w ramach naszego nowego projektu ANIELSKIE HISTORIE. Uczniowie ze Szkolnego Koła eTwinning oraz Comenius wystąpili w pięknym przedstawieniu, podczas którego wszyscy uczniowie odśpiewali wspólnie porywającą piosenkę o Aniele Stróżu. Obchodom towarzyszyła wystawa wspaniałych prac stworzonych w ramach kokursu plastycznego. Chętni uczniowie przebrali się za anioły. W szkole czuliśmy się jak w ...niebie :)

Gościlismy reportera z radia Plus, reportażu można posłuchać odwiedzając strone Diecezji Radomskiej:

LOTERIA

W dniach 27-29 stycznia b.r. Szkolne Koło eTwinning zorganizowało loterię fantową, której dochód przeznaczony jest na wydanie międzynarodowego kalendarza szkolnego.
Opublikowanie kalendarza stanowi ostatni etap działań nad projektem „Forgotten places of our city”, realizowanym w ramach programu eTwinning.
W projekt zaangażowane są szkoły z Włoch, Słowacji, Rumunii i Polski.
W loterii wzięło udział wielu uczniów i nauczycieli z naszej szkoły oraz pracownicy administracji.
W dniu losowania nagród głównych na korytarzu szkolnym zgromadziło się wiele osób. Napięcie rosło z minuty na minutę. Wręczono trzy nagrody główne: zestaw malarski , plecak z logo eTwinning oraz parasolkę z logo Comeniusa.
Nawet Ci, którym nie udało się wylosować nagród głównych, zadeklarowali chęć udziału w następnej loterii organizowanej przez Szkolne Koło eTwinning!

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ GALERII ZDJĘĆ!

219,002 Unikalnych wizyt